« Kraków / Agencja / marketingowa

  :: Dodaj stronę  


» Marketing Interaktywny

Marketing Interaktywny
PageRank: 3
4Core Marketing Interaktwny to pierwsza w Polsce firma, która skutecznie integruje najnowsze rozwiązania Public Relations z Nowymi Mediami, aby efektywniej wywierać wpływ na otoczenie. Naszą specjalnocią jest promocja miast gmin i regionów, marketing polityczny.
Idź do strony: Marketing Interaktywny
http://www.4core.pl/ | link nie działa/spam?


» Holding Profit - marketing strategiczny komunikacja marketingowa

Holding Profit - marketing strategiczny komunikacja marketingowa
PageRank: 2
Zapraszamy na stronę konsultantów: marketingu strategicznego; komunikacji marketingowej i wizerunkowej; oraz działających pod ich nadzorem agencji: badania rynku i opinii; komunikacji marketingowej (reklama klasyczna i alternatywna; pr).
Idź do strony: Holding Profit - marketing strategiczny komunikacja marketingowa
http://www.hprofit.pl/ | link nie działa/spam?


» Dom mediowy PRO Media House

Dom mediowy PRO Media House
PageRank: 2
PRO Media House to polski, niesieciowy dom mediowy mający swoją siedzibe w Krakowie. Firma jest zorientowana na jakościowe planowanie mediów, uwzględniające kontekst umieszczenia przekazu reklamowego, a także na precyzją w doborze, planowaniu i zakupie medów. Doradzamy naszym Klientom, polskim i międzynarodowym firmom.
Idź do strony: Dom mediowy PRO Media House
http://www.promediahouse.pl/ | link nie działa/spam?


» Agencja marketingu Wersja Beta

Agencja marketingu Wersja Beta
PageRank: 2
Kompletna komunikacja. Agencja marketingu, reklamy i PR - Kraków. Obsługa sektora MSP - marketing outsourcing i custom publishing. Zajmujemy się także marketingiem politycznym. Proponujemy powierzenie naszej wyspecjalizowanej agencji części lub całości zadań z zakresu szeroko popjmowanej komunikacji społecznej od marketingu i PR, poprzez usługi z zakresu content i concept publishingu, aż po kompleksowe budowanie wizerunku. Zlecenie naszej firmie kompleksowych usług z tego obszaru daje Państwu nie tylko wynikającą z idei outsourcingu minimalizację kosztów, ale także możliwość konfrontacji Waszych komunikacyjnych planów i strategii z zewnętrzną, obiektywną oceną naszych ekspertów. Atrakcyjna - pod względem jakości i ceny - oferta skierowana jest do biznesu, organizacji społecznych, jak i pojedynczych osób pragnących poprawić swoją komunikację z otoczeniem. Zapraszamy do współpracy wszystkich od mikroprzedsiębiorstw po międzynarodowe koncerny.
Idź do strony: Agencja marketingu Wersja Beta
http://www.wersjabeta.pl/ | link nie działa/spam?


» Balards Group- Kraków

Balards Group- Kraków
PageRank: -1
Balards Group może pochwalić się bogatym doświadczeniem w prowadzeniu działań marketingowych największych marek branży FMCG. W szczególności polecamy swoje usługi w zakresie: opracowywania strategii marketingowych; kreacji nowych produktów.
Idź do strony: Balards Group- Kraków
http://www.balardsgroup.com/ | link nie działa/spam?


» Jocker Studio

Jocker Studio
PageRank: -1
JOCKER studio Agencja Reklamy powstała z myślą o Klientach, którzy w profesjonalny i nowatorski sposób chcieliby przybliżyć światu wizerunek swojej firmy. Nasz młody, dynamiczny i pełen świetnych pomysłów zespół podejmie się każdego, nawet najbardziej niekonwencjonalnego zadania, nada kształt i form
Idź do strony: Jocker Studio
http://www.jocker.com.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed