« Kraków / Firma / budowlana

  :: Dodaj stronę  


» Zakład Remontowo-Budowlany

Zakład Remontowo-Budowlany
PageRank: -1
Zakład Remontowo-Budowlany S.C.-BUD Stanisław Cyrulik. Firma oferuje usługi remontowo-budowlane na terenie województwa:małopolskiego,świętokrzyskiego i śląskiego.
Idź do strony: Zakład Remontowo-Budowlany
http://sc-bud.oz.pl/ | link nie działa/spam?


» Andbud - Centrum Klinkieru i Ceramiki

Andbud - Centrum Klinkieru i Ceramiki
PageRank: -1
Centrum Klinkieru i Ceramiki „ANDBUD” jest największą specjalistyczną firmą tego typu w południowej Polsce. Zaopatrujemy klientów indywidualnych oraz ponad 150 składów budowlanych. Będąc składem fabrycznym producentów takich jak Muhr, Cerrad, Ekoklinkier, Roben, CRH, Sopro oraz posiadają
Idź do strony: Andbud - Centrum Klinkieru i Ceramiki
http://www.andbud.pl/ | link nie działa/spam?


» Geologia - Badania gruntu

Geologia - Badania gruntu
PageRank: -1
Opracowania w zakresie geologii inżynierskiej, hydrogeologii i geotechniki. Teren całego kraju, najczęściej Małopolska - Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Nowy Targ, Zakopane, Jasło, Wieliczka, Myślenice, Kraków.
Idź do strony: Geologia - Badania gruntu
http://www.geologia.biz.pl/ | link nie działa/spam?


» Geolog Kraków

Geolog Kraków
PageRank: -1
Badania gruntu - geotechnika, geologia, hydrogeologia. Wykonujemy wymagane przez urzędy dokumentacje i ekspertyzy. Wykonujemy wiercenia, sondowania i wykopy do badań laboratoryjnych i polowych gruntu.
Idź do strony: Geolog Kraków
http://www.geolog.com.pl/ | link nie działa/spam?


» CHEOPS firma budowlana

CHEOPS firma budowlana
PageRank: -1
CHEOPS - certyfikowany wykonawca usług ogólnobudowlanych. Zajmujemy się budownictwem mieszkaniowym jednorodzinnym na terenie Krakowa i jego okolic. W zależności od wymagań inwestora wznosimy budynki w stanie surowym, developerskim lub z pełnym wykończeniem "pod klucz". W przypadku zleceń kompleksowych, przejmujemy opiekę nad całym procesem budowlanym. Pomagamy wówczas na każdym etapie inwestycji. Począwszy od obsługi geodezyjnej poprzez wybór materiałów budowlanych aż do wykończenia wnętrza obiektu mieszkalnego
Idź do strony: CHEOPS firma budowlana
http://www.cheops.krakow.pl/ | link nie działa/spam?


» Świadectwa energetyczne

Świadectwa energetyczne
PageRank: -1
Jesteśmy firmą specjalizującą się w ochronie środowiska oraz zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Sporządzamy również świadectwa charakterystyki energetycznej oraz audyty na potrzeby termomodernizacji. Do zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową.
Idź do strony: Świadectwa energetyczne
http://www.bosmar.pl/ | link nie działa/spam?


» Glazurowanie Kraków

Glazurowanie Kraków
PageRank: -1
Wykonujemy profesjonalne i w dobrej cenie glazurowanie ścian i podłóg. Działamy w Krakowie i okolicy. W naszej ofercie także inne usługi budowlane, remonty, budowy. Zajmujemy się także układaniem parkietów, malowaniem ścian i innymi usługami które przywrócą blask staremu mieszkaniu. Wykonujemy meble na wymiar do mieszkań, biur i domów.
Idź do strony: Glazurowanie Kraków
http://cvolec.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed