« Kraków / Hotel / Hotele

  :: Dodaj stronę  


» SZARIKTON - hotel dla psów w Krakowie

SZARIKTON - hotel dla psów w Krakowie
PageRank: -1
Jeśli wyjezdzasz i nie wiesz co zrobic ze swoim pupilem na czas wyjazdu, zapewnij mu wakacje w SZARIKTONIE. Twój pupil będzie miał do dyspozycji przestronny kojec o powierzchni 7 metrow kwadratowych i pare razy dziennie dzialke o powierzchni 9ar. SZARIKTON mieści się w Krakowie na osiedlu Piaski Wie
Idź do strony: SZARIKTON - hotel dla psów w Krakowie
http://www.szarikton.pl/ | link nie działa/spam?


» Hotel w krakowie ... na konferencje, na szkolenia!

Hotel w krakowie ... na konferencje, na szkolenia!
PageRank: -1
Szanowni Państwo, Palac w Paszkowce to 7 lat doswiadczenia w dogadzaniu gościom. 7 lat doświadczenia w organizacji bankietów, konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych: w komnatach i salach luksusowego hotelu, w odrestaurowanym XIX wiecznym pałacu oraz w zabytkowych ogrodach pałacowych.
Idź do strony: Hotel w krakowie ... na konferencje, na szkolenia!
http://konferencje.paszkowka.pl/ | link nie działa/spam?


» Hotel Galant, Wieliczka

Hotel Galant, Wieliczka
PageRank: -1
Hotel Galant jest całkowicie nowym, dwugwiazdkowym obiektem położonym w cichym i spokojnym zakątku Wieliczki. Łatwo można do niego dotrzeć z głównych szlaków komunikacyjny. Na użytek naszych Gości oddajemy łącznie 45 miejsc noclegowych w wygodnych, wyposażonych w TV i łazienki pokojach. Ogrodzony pa
Idź do strony: Hotel Galant, Wieliczka
http://www.galant.wel.pl/ | link nie działa/spam?


» Hotel Senacki

Hotel Senacki
PageRank: -1
Na trzech kondygnacjach i poddaszu czeka na gości 20 pokoi jedno- i - dwuosobowych w tym dwa pokoje LUX. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z prysznicem lub wanną, telefon, TV-SAT, bezpłatny dostęp do kanałów DVD i internetu, mini-bary.rn Z okien pokoi hotelowych od strony ulicy Grodzkiej roztacza się imponujący widok na monumentalną barokową świątynię p.w. św. Piotra i Pawa z XVII wieku oraz na stojący obok XI-wieczny kościół św. Andrzeja, jeden z najstarszyckiluk5h kościołów w Krakowie. Okna pokoi w oficynie wychodzą na historyczne budowle, należące dawniej do kanoników kapituły wawelskiej oraz na Kopiec Kosciuszki.
Idź do strony: Hotel Senacki
http://www.hotelsenacki.pl/ | link nie działa/spam?


» Hotel Logos w Krakowie

Hotel Logos w Krakowie
PageRank: -1
Hotel usytuowany w centrum Krakowa, na Starym Mieście. W restauracji obiady firmowe i rodzinne, do dyspozycji sauna fińska, solarium, masaże lecznicze i relaksujące, możliwością skorzystania z sali konferencyjnej mieszczącej 40 osób.rnHotel jednorazowo może przyjąć 92 gości, którym oferujemy 49 komfortowo urządzonych pokoi: 9 pokoirnjednoosobowych, 36 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje trzyosobowe i 2 pokoje studio. Jeden pokój dwuosobowy przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, minibary,rnTV SAT, telefony. Funkcjonalne wyposażenie pokoju zapewnia dobre warunki do pracy i wypoczynku.
Idź do strony: Hotel Logos w Krakowie
http://www.hotel-logos.com/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed