« Kraków / Kultura / Fundacje

  :: Dodaj stronę  


» Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara

Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara
PageRank: 4
Serwis Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Krakowie: kursy, szkolenia, stopnie nauczycielskie, ogłoszenia szkół. Stowarzyszenie opiera swoją działalność na pracy społecznej członków. W celu zdobycia środków finansowych Stowarzyszenie może korzystać ze składek członkowskich, darowizn, zapisów, dochodów z własnej działalności oraz z ofiarności publicznej.rn
Idź do strony: Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara
http://www.joga.org.pl/ | link nie działa/spam?


» Ars Longa

Ars Longa
PageRank: 2
Fundacja ARS LONGA stawia sobie za cele promocję i aktywizację kultury i sztuki, ze szczególnym naciskiem na promocję w kraju i zagranicą twórców młodego pokolenia. rnFilozofią Fundacji ARS LONGA jest propagowanie wyrozumiałości religijnej i wolnomyślicielskiej, rozwijając kontakty z ludźmi o różnych ideach i poglądach.rnFundacja ARS LONGA skupia w swoich szeregach twórców, krytyków i miłośników sztuki, przedstawicieli nauki i działaczy sfery kultury.
Idź do strony: Ars Longa
http://ars-longa.org.pl/ | link nie działa/spam?


» Fundacja Conspero- Kraków

Fundacja Conspero- Kraków
PageRank: -1
Fundacja Conspero - powołana została przez grupę animatorów i miłośników sztuki. Ludzi odważnych, gotowych do rezlizacji najtrudniejszych produkcji. Promocja polskiej sztuki na świecie.
Idź do strony: Fundacja Conspero- Kraków
http://www.conspero.pl/ | link nie działa/spam?


» Centrum Węgierskie w Krakowie

Centrum Węgierskie w Krakowie
PageRank: -1
Fundacja Cracovia Expres - promocja kultury węgierskiej w Polsce. Kursy języka węgierskiego. Tłumaczenia z języka węgierskiego na polski i polskiego na węgierski. Organizacja imprez kulturalnych oraz wycieczek. Przeglądy filmowe, festiwale, wydawnictwa.
Idź do strony: Centrum Węgierskie w Krakowie
http://www.hungary.art.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed