« Kraków / Kultura / Sztuka

  :: Dodaj stronę  


» Galleryportrait - obrazy olejne, malarstwo portretowe, kopie obrazow,

Galleryportrait - obrazy olejne, malarstwo portretowe, kopie obrazow,
PageRank: -1
Zajmujemy się sprzedażą obrazów, portretów, kopii na zamówienie. Posiadamy również bogatą ofertę gotowych obrazów. Od samego początku staramy się rozszerzać naszą ofertę. W tej chwili możemy zaoferować Państwu ponad 500 różnych kopii wykonanych w różnych technikach malarskich.
Idź do strony: Galleryportrait - obrazy olejne, malarstwo portretowe, kopie obrazow,
http://galleryportrait.isu.pl/ | link nie działa/spam?


» obrazy

obrazy
PageRank: -1
Galeria Kazina.pl ma zaszczyt zaprezentować prace wspaniałych Artystów. Znajdą tu Państwo między innymi zieleń łąki „zasianej pędzlem” Henryka Włocha, pasję tańca i głębię kobiecości, w które duszę tchnęła Renata Brzozowska, surrealistyczny świat Jarosława Jaśnikowskiego oraz ene
Idź do strony: obrazy
http://www.kazina.pl/ | link nie działa/spam?


» scenografia

scenografia
PageRank: -1
Strona zawiera portfolio krakowskiego projektanta i scenografa Wojciecha Gdowskiego. Absolwenta krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych wydziału Form Przemysłowych, na swojej stronie zapoznaje gości zarówno z realizacjami jak i projektami scenografii, projektami opakowań i realizacjami reklamowymi, a także sporym dorobkiem fotograficznym i ilustracją prasową. Jego dotychczasowa działalność znalazła wielokrotnie uznanie w postaci nagród i wyróżnień za projekty plakatów, rysunków satyrycznych, fotografii, reklamy.
Idź do strony: scenografia
http://www.scenografia.home.pl/ | link nie działa/spam?


» Sklep Plastyczny Szał dla Plastyków

Sklep Plastyczny Szał dla Plastyków
PageRank: -1
Sklep plastyczny Szał dla Plastyków, profesjonalne zaopatrzenie artystów plastyków, rzeźbiarzy, grafików. Artykuły plastyczne: farby olejne, akrylowe, akwarele, pastele, pędzle, podobrazia, sztalugi, palety, ramy i antyramy. Od lat specjalizujemy się w sprzedaży artykułów zaopatrzenia plastyków dla wymagających najwyższej jakości artystów. Systematycznie powiększana jest też nasza oferta w Internecie.
Idź do strony: Sklep Plastyczny Szał dla Plastyków
http://www.szal-art.pl/ | link nie działa/spam?


» Artur Żurawik - malarstwo i rysunek

Artur Żurawik - malarstwo i rysunek
PageRank: -1
Prezentacja twórczości dr Artura Żurawika, artysty zaproszonego na międzynarodowe biennale sztuki "European Masters of Modern Art" w Burgau w Austrii, laureata kilku konkursów artystycznych.ARTUR ŻURAWIK - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doktor nauk prawnych. Uczęszczał także do Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. Członek Stowarzyszenia Twórców Sztuki "Na Pograniczu" w Mysłowicach. Był również współorganizatorem szeregu wystaw czołowych polskich artystów w Galerii "Obecna" w Jaworznie, m. in. Edwarda Dwurnika, Jacka Waltosia, Jacka Sroki, Stanisława Rodzińskiego, Władysława Pluty, Jacka Rykały i in. Swoje prace tworzy w pracowni pod Ojcowem koło Krakowa.
Idź do strony: Artur Żurawik - malarstwo i rysunek
http://www.jawarti.netgaleria.pl | link nie działa/spam?


» Sklep Plastyczny

Sklep Plastyczny
PageRank: -1
Sklep plastyczny oferujący najlepsze artykuły dla plastyków w najlepszych cenach. Sklep od lat zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju artykułów plastycznych. Klientami sklepu są zarówno znani artyści jak i osoby rozpoczynające naukę sztuk plastycznych. W ofercie sklepu znaleźć można farby olejne, farby akrylowe, farby wodne, podobrazia, pędzle, sztalugi, artykuły pozłotnicze, artykuły do decoupage i wiele wiele innych
Idź do strony: Sklep Plastyczny
http://www.arte.fm/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed