« Kraków / Restauracja / ryb i owoców morza

  :: Dodaj stronę  


» Restauracja japońska

Restauracja japońska
PageRank: 4
Zapraszamy Państwa do najlepszej w całym Krakowie restauracji serwującej kuchnię japońską. Proponujemy Państwu tradycyjne sushi, całą gamę dań ciepłych oraz deserów japońskich. Urocze wnętrze oraz znakomita obsługa sprawią, że zarówno Państwo jak i Państwa Goście doznają niesamowitych wrażeń. Całości dopełnia profesjonalnie skomponowane menu.
Idź do strony: Restauracja japońska
http://www.miyakosushi.pl/ | link nie działa/spam?


» Restauracja Mesa

Restauracja Mesa
PageRank: 1
Mesa potrafi zaspokoić każdą kulinarna zachciankę. Jest to miejsce, w którym możemy się delektować przede wszystkim potrawami z ryb i owoców morza i nie tylko. Dopełnieniem wyśmienitej kolacji jest wystrój wraz z wszystkimi dodatkami, sieciami muszlami, i innymi elementami, które przy blasku świec
Idź do strony: Restauracja Mesa
http://www.mesa.net.pl/ | link nie działa/spam?


» Restauracja Tesoro del Mar

Restauracja Tesoro del Mar
PageRank: 1
Strona krakowskiej restauracji Tesoro del Mar z kuchnią autorską Sashy Brandowskyego, Kraków ul. Józefa 6, tel.: +48 12 430 60 13. Tesoro del Mar to ekskluzywna restauracja ulokowana w magicznej części Krakowa – na Kazimierzu. Lokal mieści się w zabytkowej kamienicy. Specyficzny klimat tej resteuracji tworzy przede wszystkim ciekawe wnętrze, elegancki wystrój oraz kameralna atmosfera. Jednakże tym co buduje każdą resteurację jest kuchnia, a naszą kuchnię tworzy utalentowny, młody człowiek Sasza Brandowsky.rnTesoro del Mar w tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza skarby morza.rnSą takie miejsca, które zapadają w pamięci czterech zmysłów:smaku, węchu, wzroku oraz słuchu...rnDo których się wraca, a których się nie zapomina.rnrn„Nowy wymiar ryb” to moto naszej firmy.
Idź do strony: Restauracja Tesoro del Mar
http://restauracja.tesorodelmar.pl/ | link nie działa/spam?


» Restauracja Grube Ryby Kraków

Restauracja Grube Ryby Kraków
PageRank: -1
Restauracja GRUBE RYBY w Zabierzowie koło Krakowa oferuje znakomitą kuchnię, a w sezonie jesienno-zimowym także dancingi. Na życzenie gości pokazy fajerwerków. Organizujemy imprezy firmowe, a w tym roku także bal sylwestrowy (Sylwester) w Krakowie. Sala do wynajęcia.
Idź do strony: Restauracja Grube Ryby Kraków
http://www.gruberyby.pl/ | link nie działa/spam?


» Restauracja Farina Kraków

Restauracja Farina Kraków
PageRank: -1
Restauracja Farina zaprasza. Restauracja Farina specjalizuje się w potrawach rybnych i makaronach. Farina mieści się na ul. Św. Marka 16 w Krakowie
Idź do strony: Restauracja Farina Kraków
http://www.farina.krakow.pl/ | link nie działa/spam?


» SUSHI BAR, KUCHNIA JAPOŃSKA

SUSHI BAR, KUCHNIA JAPOŃSKA
PageRank: -1
Z MIŁOŚCI DO SUSHI. Kameralna restauracja japońska w centrum żydowskiej dzielnicy Kazimierz. Restauracja wyróżnia się orginalnie zaprojektowanym wnętrzem z tradycyjnymi japońskimi pokojami (tatami room). Właściciele zadbali byście poczuli urok japońskich przysmaków. Restauracja specjalizuje się w sushi i sashimi.
Idź do strony: SUSHI BAR, KUCHNIA JAPOŃSKA
http://www.edosushi.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed