« Kraków / Szkoła / tańca

  :: Dodaj stronę  


» .:Salsa|Kursy Salsy KRAMBO DANCE - Szkoła Salsy i Mambo w Krakowie:.

.:Salsa|Kursy Salsy KRAMBO DANCE - Szkoła Salsy i Mambo w Krakowie:.
PageRank: 3
KRAMBO DANCE to profesjonalna szkola salsy w Krakowie, prowadzimy kursy salsy, mambo, cha-cha na wszystkich poziomach zaawansowania. Tworzymy oryginalne pokazy i choreografie, organizujemy imprezy salsowe i warsztaty tańca.
Idź do strony: .:Salsa|Kursy Salsy KRAMBO DANCE - Szkoła Salsy i Mambo w Krakowie:.
http://www.krambodance.com/ | link nie działa/spam?


» Szkoła i Teatr Tańca Dance Globe

Szkoła i Teatr Tańca Dance Globe
PageRank: 3
Oficjalna strona Szkoły i Teatru Tańca Dance Globe. Znajdziecie na niej wszystkie aktualne informacje o prowadzonych kursach i warsztatach. Szkola prowadzi stacjonarne oraz okazjonalne warsztaty. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co pozwala na dobry kontakt z prowadzącym. Serdecznie zapraszamy
Idź do strony: Szkoła i Teatr Tańca Dance Globe
http://www.danceglobe.pl/ | link nie działa/spam?


» Szkoła salsy VivaClub

Szkoła salsy VivaClub
PageRank: 3
VivaClub SALSA Kraków to profesjonalna szkoła salsy w Krakowie. Prowadzone przez nas kursy salsy charakteryzuje doskonałe połączenie tańca i zabawy już od pierwszych zajęć. Oferujemy również organizowanie imprez, jak również wystawiamy pokazy.rnGorąco zapraszamy do wspólnej zabawy! Szczegóły na stronie: www.vivasalsa.pl
Idź do strony: Szkoła salsy VivaClub
http://www.vivasalsa.pl/ | link nie działa/spam?


» Studio Tańca Sihir

Studio Tańca Sihir
PageRank: 3
Studio Tańca Sihir - bo taniec to magia.rnMagiczne miejsce, magiczny wystrój, w którym poczujesz się cudownie. Studio Tańca dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć tańczyć.rnrn- taniec brzucharn- bollywoodrn- taniec brzucha dla dziecirn- balet dla tancerzyrn- dancehallrn- latinorn- taniec towarzyskirn- taniec orientalnyrnrnZapraszamy również na taniec dla par i narzeczonych!rnrnSzkoła oferuje:rn- klimatyczne wnętrzern- małe grupy, indywidualne podejściern- zajęcia z profesjonalnymi instruktorami i mistrzami tańcarn- kursy tańca brzucha na wszystkich poziomach umiejętnościrnrnStudio zrzeszone w Polskim Towarzystwie Tanecznym.
Idź do strony: Studio Tańca Sihir
http://www.sihir.pl/ | link nie działa/spam?


» Kursy tańca

Kursy tańca
PageRank: 2
Akademia Tańca Kraków zaprasza na kursy Towarzyskiego, Użytkowego i dyskotekowego w samym centrum Krakowa - dogodny dojazd z całego miasta. W programie kursu tańca: zarówno tańce standardowe jak i tańce latynoamerykańskie - walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive, paso doble, rock"and"roll, blues, disco, dwa na jeden, polka, mambo.
Idź do strony: Kursy tańca
http://akademiatanca.eu | link nie działa/spam?


» Szkoła Salsy w Krakowie

Szkoła Salsy w Krakowie
PageRank: 2
Santería Dance Academy - Nowa Szkoła Salsy w Krakowie. Oferujemy niespotykane dotąd kursy: Salsa Millennium Style, Casino Salsa -Cuban Style on3, Marengur Bachata, On2/Chachacha, Street Bodymovement, Musicality Class, Darmowe zajecia, Comiesieczne Imprezy w Krakowie i wiele innych ciekawych niespodzianek.
Idź do strony: Szkoła Salsy w Krakowie
http://www.salsasalsa.pl/ | link nie działa/spam?


» B&W Salsa Kraków - witamy!

B&W Salsa Kraków - witamy!
PageRank: -1
B&W Salsa Kraków - www.salsa.krakow.pl. Salsa czarno na białym czyli szybko, łatwo i przede wszystkim skutecznie. Salsa Puerto Rico, Los Angeles, Cubana style, Bachata & Merengue. Profesjonalnie przygotowane kursy, warsztaty i pokazy oraz goršce imprezy. Zapraszamy!
Idź do strony: B&W Salsa Kraków - witamy!
http://www.salsa.krakow.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed