« Kraków / Usługi / informatyczne

  :: Dodaj stronę  


» - Initius oprogramowanie dla firm

- Initius oprogramowanie dla firm
PageRank: -1
Domenę działalności firmy Initius stanowią wdrożenia systemów informatycznych, wspomagających kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Wszystkie rozwiązania powstają na podstawie projektu, poprzedzonego wcześniejszą analizą potrzeb i wymagań klienta, a podstawą dostarczanych przez nas rozwiązań są najczęściej: platforma programistyczna Microsoft.NET oraz środowisko bazodanowe Microsoft SQL Server. Naszą ofertę uzupełnia szeroka gama sprzętu z zakresu systemów kodów kreskowych oraz terminali mobilnych.Nasza współpraca z klientami trwa przez wiele lat, dlatego zależy nam, aby na każdym jej etapie mieli Oni pełne zaufanie do naszej firmy i świadomość właściwych rozwiązań, które im oferujemy. Usługi kierowane są do firm prowadzących różne formy działalności i jesteśmy obecni w prawie każdej dziedzinie gospodarki. Jesteśmy świadomi nieograniczonych możliwości IT i pojawiania się coraz to nowszych technologii, dlatego kładziemy nacisk na swój rozwój i nieprzerwanie podnosimy swoje kwalifik
Idź do strony: - Initius oprogramowanie dla firm
http://www.initius.pl/ | link nie działa/spam?


» Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych.

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych.
PageRank: -1
Tworzenie, pozycjonowanie , tłumaczenie i projektowanie stron internetowych oraz wszystkie inne usługi związane z serwisami internetowymi znajdą państwo w jednym miejscu. Wykonujemy kompleksową obsługę firm w zakresie strategii marketingowych w internecie zarówno w polskich jak i zagranicznych serwisach internetowych.
Idź do strony: Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych.
http://complito.pl/ | link nie działa/spam?


» Serwis komputerowy Kraków

Serwis komputerowy Kraków
PageRank: -1
Arvika prowadzi profesjonalną obsługę informatyczną. Administrujemy kontami użytkowników, serwerami, zarządzamy infrastrukturą informatyczną firm. Obsługujemy klientów indywidualnych. Straciłeś dane? My je odzyskamy. Obsługujemy Kraków i okolice Krakowa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Szybki czas reakcji.
Idź do strony: Serwis komputerowy Kraków
http://www.krakow.arvika.pl/ | link nie działa/spam?


» Agencja Interaktywna Aktivus

Agencja Interaktywna Aktivus
PageRank: -1
Aktivus to młoda i dynamiczna agencja interaktywna zajmująca się głównie projektami internetowymi. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań maksymalnie wykorzystujących możliwości internetu.rn- Do każdego projektu podchodzimy indywidualniern- Stawiamy na dobry kontakt z Klientemrn- Nasza praca to nasza pasja!
Idź do strony: Agencja Interaktywna Aktivus
http://www.aktivus.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed