« Kraków / Usługi / Doradztwo prawne

  :: Dodaj stronę  


» Kancelaria Radcy Prawnego - Marcin Krzemiński, Kraków

Kancelaria Radcy Prawnego - Marcin Krzemiński, Kraków
PageRank: -1
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krzemiński oferuje świadczenie pomocy prawnej osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym a także innego rodzaju jednostkom organizacyjnym w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa wykroczeń.
Idź do strony: Kancelaria Radcy Prawnego - Marcin Krzemiński, Kraków
http://www.radca.krakow.pl/ | link nie działa/spam?


» Umowy CRM

Umowy CRM
PageRank: -1
Firma prawnicza z Krakowa - Dariusz Czuchaj - prawo dla IT, wlasność intelektualna. Firma zajmuje się przede wszystkim kompleksową obsługą klientów z branży teleinformatycznej i pokrewnych. Świadczymy usługi w działach prawa takich jak prawo autorskie, prawo telekomunikacyjne, ochrona danych osobowych itp. Obsługujemy klientów z terenu całej Polski, m.in. z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Łodzi.
Idź do strony: Umowy CRM
http://www.czuchaj.pl/ | link nie działa/spam?


» LEXIS - CONSULTING

LEXIS - CONSULTING
PageRank: -1
Jesteśmy krakowską firmą zajmującą się :rn-doradztwem prawnymrn-windykacjąrn-obsługą prawną podmiotów gospodarczychrn-consultingiem na terenie całej UErnW zakresie naszych usług prawnych jest kompleksowa obsługa prawnapodmiotów gospodarczych na terenie całej Europy. Pomagamy klientowi we wszystkim, od pisania i analizowania umów po rozwiązywanie problemów z zakresu prawa pracy, problemy z ZUS, Urzędem Skarbowym i przeprowadzanie przekształceń spółek.rnRealizujemy również nietypowe zlecenia, za które zawsze jesteśmy bardzo wdzięczni.Rozumiejąc specyfikę działalności biznesowej naszych klientów, niezwykle ważnym dla Nas jest jak najszybsze zrealizowanie zlecenia. rnrn
Idź do strony: LEXIS - CONSULTING
http://www.lexis-consulting.eu/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed