« Kraków / Usługi / Nauka jazdy

  :: Dodaj stronę  


» Prawo jazdy Kraków

Prawo jazdy Kraków
PageRank: -1
Zapraszamy na kursy kat. A, B prowadzone w bezstresowej atmosferze, wysoka zdawalność , jazda na trasach egzaminacyjnych, filmy szkoleniowe z krakowskich tras egzaminacyjnych, dodatkowe godziny za przyprowadzone osoby, możliwość zapłaty w dowolnych nieoprocentowany ratach.
Idź do strony: Prawo jazdy Kraków
http://www.albar.krakow.pl/ | link nie działa/spam?


» Prawo jazdy, nauka jazdy

Prawo jazdy, nauka jazdy
PageRank: -1
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTO PERFEKT" w Krakowie działający przy ul.Filipa 6.Oferujemy:Atrakcyjne ceny,Bezstresową naukę z wykwalifikowanym instruktorem,Oświetlony plac manewrowy,Zajęcia teoretyczne prowadzone przy pomocy komputera i filmów video,Bezpłatne korzystanie z komputera z aktualnymi testami egzaminacyjnymi.Szkolimy na samochodzie Chevrolet Aveo
Idź do strony: Prawo jazdy, nauka jazdy
http://www.autoperfekt.net/ | link nie działa/spam?


» Krzysztof Kusion - prawo jazdy Kraków

Krzysztof Kusion  - prawo jazdy Kraków
PageRank: -1
Ośrodek Szkolenia Kierowców Kusion działa na krakowskim rynku od lat. Doświadczenie, profesjonalizm, wysoka jakość szkoleń to niezaprzeczalne atuty tej szkoły jazdy. Kursy nauki jazdy na kategorie: A, A1, B, C, C+E i D z doświadczonymi instruktorami, w dobrych warunkach lokalowych, jazdy po tarsach egzaminacyjnych i na wzorcowym polu manewrowym. W ofercie ośrodka także kursy dla osób niepełnosprawnych i obcokrajowców.
Idź do strony: Krzysztof Kusion - prawo jazdy Kraków
http://szkolajazdy.eu/ | link nie działa/spam?


» Prawo jazdy w Krakowie

Prawo jazdy w Krakowie
PageRank: -1
Akademia Nauki Jazdy Krzsztof Kusion działa na terenie miast: Kraków, Bochnia, Wieliczka, Skawina, Zabierzów, Krzeszowice. Posiadamy całodobowy plac manewrowy w Krakowie. Oferujemy kursy prawa jazdy kategorii A1, A, B, C, C+E, D Oferuje tanie prawo jazdy w Krakowie. Dla kilkuosobowych grup atrakcyjne zniżki, dogodne raty, zniżki dla studentów.
Idź do strony: Prawo jazdy w Krakowie
http://kusion.pl | link nie działa/spam?


» Nauka Jazdy - Krzysztof Kuś

Nauka Jazdy - Krzysztof Kuś
PageRank: -1
Nauka Jazdy - Krzysztof Kuś oferuje szkolenia nie tylko ukierunkowane na zdobywanie umiejętności pozwalających na zdanie przez przyszłych kierowców egzaminu, ale przede wszystkim na to, aby wychowankowie ośrodka reprezentowali wysoki poziom kulturalnej jazdy samochodem z zachowaniem bezpieczeństwa na drodze. Ośrodek szkolenia kierowców w Krakowie oferuje naukę oraz szkolenia z zakresu przepisów ruchu drogowego z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki jazdy pod okiem doświadczonego instruktora.
Idź do strony: Nauka Jazdy - Krzysztof Kuś
http://www.kursyjazdy.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed