« Kraków / Knajpy / Café

  :: Dodaj stronę  


» Cafe Szafe (Felicjanek 10)

Cafe Szafe (Felicjanek 10)
PageRank: 4
Klubokawiarnia „Cafe Szafe” istnieje od wiosny 2002 na rogu ulic Felicjanek i Małej w Krakowie. Pomysłodawcami są Anna Kaszuba-Dębska (malarka, grafik, autor filmów animowanych) oraz Łukasz Dębski (pisarz, poeta). Cafe Szafe mieści się w 3 salach przedwojennej kamienicy w cen
Idź do strony: Cafe Szafe (Felicjanek 10)
http://www.cafeszafe.com/ | link nie działa/spam?


» Nowy Świat Cafe

Nowy Świat Cafe
PageRank: -1
Cafe Nowy Świat to kawiarnia położona niewątpliwie w ścisłym centrum Krakowa: tuż przy bulwarach wiślanych, blisko Wawelu, niedaleko Rynku Starego Miasta. Ale pomimo tego, że jest tak blisko mieści się jednak jakby trochę na uboczu, z dala od tłumu turystów i hałasu zatłoczony.
Idź do strony: Nowy Świat Cafe
http://www.nowyswiatcafe.pl/ | link nie działa/spam?


» Ross Amores Cafe

Ross Amores Cafe
PageRank: -1
Na parterze słynnej kamienicy Nr 15 przy Rynku Głównym w Krakowie, znajduje się jedyna w swoim rodzaju kawiarnia. To, co stanowi o jej wyjątkowości, to ekscentryczny kontrast zarysowany pomiędzy historycznymi wnętrzami i ekstrawagancją wystroju. Zabytkowe stropy, barwne freski, kominek oraz wiele przytulnych kanap, tworzą cudowny klimat - kwintesencję witalności. Oryginalność wystroju znajduje odzwierciedlenie w serwowanym menu. Starannie wyselekcjonowane potrawy są idealnym kompromisem pomiędzy zdrową żywnością a wybornym smakiem. Kawiarnia zaprasza po zdrowie i urodę ale nade wszystko po niezapomniane doznania kulinarne! Oryginalne zestawienia smaków, uwzględniające aktualne trendy zdrowego odżywiania, stanowią powiew świeżości i nowe wyzwanie zakreślonej na kulinarnej mapie Krakowa.
Idź do strony: Ross Amores Cafe
http://www.rossamores.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 |


Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed