Krakowskie życie kulturalne w jednym miejscu. Tutaj przejrzysz bieżący repertuar krakowskich kin i teatrów, co aktualnie oferują muzea i galerie. Zndziesz tu także informacje o zabytkach Krakowa oraz inforacje o sztuce sakralnej.

« Kraków | Kultura

Biblioteka (1) Dom 2 (8) Fotogaleria (6)
Fotografia Artystyczna 2 (10) Fundacje (4) Galeria 2 (11)
Grupy amatorskie (1) Kino 2 (8) małopolskie talenty (1)
Muzeum (5) muzyka 2 3 (15) Poezja (2)
Religia i Religijność (5) Społeczność (5) Sztuka 2 (13)
Teatr 2 3 (15) Zabytki (5) Zespoły folklorystycznie (5)

Ostatnio dodane strony w kategorii Kultura
Bunkier Sztuki - Wirtualny serwis Galerii Sztuki Współczesnej BUNKIER SZTUKI w Krakowie. Wystawy, projekcje wideo, spotkania z artystami, wykłady, seminaria...sztuka współczesne we wszystkich jej aspektach... Zapraszamy !!!
Witraże-Przybylski - Strona obrazująca pracę krakowskiego witrażysty - Tadeusza Przybylskiego. Galeria, artykuły prasowe i kontakt.
Roman Zakrzewski (artysta malarz) -- strona domowa - Galeria internetowa artysty malarza Romana Zakrzewskiego zawiera galerię jego obrazów,biografię oraz adres kontaktowy. Na srtonie znajdują się obrazy artysty malowane w latach 1982-2006.Strona jest systematycznie aktualizowana.
Międzynarodowe Centrum Kultury - Dziedzictwo kulturowe. Refleksja nad dorobkiem cywilizacji europejskiej. Tożsamość i pamięć historyczna. Prezentacja i promocja sztuki. Ochrona zabytków. Zarządzanie kulturą. Dialog kultur i społeczeństw. To kluczowe zagadnienia, które podejmuje Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie.
Galeria malarstwa polskiego - Galeria - sklep internetowy. Obrazy olejne, akwarele, pastele, rysunki, grafiki cenionych artystów polskich. Książki o tematyce artystycznej. Informacje o malarzach. Zamówienia na portrety i wybrane motywy krajobrazowe, pośrednictwo w nabywaniu, sprzedaży i wycenie dzieł sztuki.

Hosting by dsl.pl, Powered by tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed